Po celou dobu naší činnosti nabízíme výhradně výrobky zhotovené z materiálů německé firmy Kömmerling, která je největším a nejstarším evropským výrobcem plastových profilů. Profily a následně pak i celé výrobky se vyznačují estetickými tvary, stálobarevností, dlouhou životností a minimálními nároky na údržbu. Profily jsou bezolovnaté, stabilizace PVC je dosažena zinkem a kalciem. U profilů v provedení imitace dřeva máme jako jediní probarvení hmoty pod folií.

Standardně jsou námi dodávané výrobky zaskleny izotermickým sklem 4-16-4, které má index neprůzvučnosti 32 dB a tepelně izolační odpor těchto skel je 1,1 W/m2K (nebo jiné dle požadavku zákazníka). Dokonalost těsnění oken dotváří celoobvodové kování Roto, rovněž německé produkce. Kování je opatřeno bezpečnostní pojistkou proti vypadnutí křídla, má samoseřizovací funkci. Oproti jiným výrobcům oken používáme panty se zesílenými čepy, které zaručují vyšší odolnost systému kování při násilném vniknutí. V ceně výrobků je zakalkulována rovně přídavná parapetní lišta a potřebné výztuhy.

Dodací lhůta je cca 4-6 týdnů. Na všechny naše výrobky včetně montážních prací poskytujeme záruční lhůtu v délce 60 měsíců.

V případě Vašeho zájmu Vás rádi uvítáme v naší předváděcí místnosti. Zde bychom Vás seznámili jak s výše uvedenými výrobky, tak i s dalším sortimentem - venkovní a vnitřní parapety, rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu.

Vyberte si plastová okna a porovnejte konkrétní vlastnosti jednotlivých profilů:

čtyřkomorový, pětikomorový a šestikomorový systém hloubkou zabudování 70 mm
tepelně izolačními vlastnostmi, s hodnotou UR= 1,4 W/m2K až 1,1 W/m2K u EuroFuturMD
výběr ze tří designových provedení pro plastová okna
standardní osazení elegantním šedým těsněním
standardně bezpečnostní klika Secustik

EuroFutur CLASSIC – 70 mm (dorazové těsnění)
EuroFutur KONTUR – 70 mm (dorazové těsnění)
EuroFutur ELEGANCE – 70 mm (dorazové těsnění)

EuroFutur CLASSIC EuroFutur KONTUR EuroFutur ELEGANCER

 

 

* O FIRMĚ

* OKNA
**eurookna
**plastová okna

*VCHODOVÉ DVEŘE
**dřevěné dveře
**plastové dveře

* REFERENCE

* KONTAKT

* ÚVOD