R
. O firmě

Naše firma vznikla v roce 1995 a již tehdy jsme si vytýčili cíl být takovým dodavatelem výplní stavebních otvorů a příslušenství, který bude orientován na všechny skupiny zákazníků a vždy bude postupovat tak, aby zakázka byla kvalitně provedena od vytvoření cenové nabídky až po samotnou montáž.

Garantujeme rychlé a kvalitní provedení Vaší zakázky, od bezplatného odborného poradenství, vypracování cenové nabídky a zaměření stavebních otvorů, až po kvalitně provedené montážní práce. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.

Dřevěná eurookna jsou vyráběna v rozměrech a tvarech na zakázku dle určení stavebníka. Okna jednokřídlá i s nadsvětlíkem, vícekřídlá, balkónové dveře, vše v provedení pravoúhlém, kosém nebo obloukovém, posuvné a skládací balkónové dveře a stěny.

Okna a balkónové dveře můžou být jak v klasickém Euro provedení (model 2000), nebo i v rustikálním stylu (profilované klapačky, ozdobné římsy a hlavice) pro renovace historických staveb.

Okna jsou vyrobena ze třívrstvých lepených hranolů - lepený hranol ze smrkového dřeva (podélně nenapojovaný i napojovaný), nebo z tropické dřeviny Meranti (podélně nenapojovaný).

Plastová okna z materiálu německé firmy Kömmerling splní veškerá Vaše přání. Zpříjemní Vám bydlení a ušetří až polovinu Vašich nákladů.

Dodáváme a montujeme plastová okna připravená podle samostatných a zvláštních požadavků jednotlivých staveb, přání investorů a nároků architektů. Pro každé okno je možné volit širokou paletu parametrů a technických hodnot.

Velice by nás potěšilo, kdyby Vám naše nabídka vyhovovala a těšíme se na brzkou spolupráci. Budete spokojeni.

Ing. Ruth Šupková
DAMOS

 

* O FIRMĚ

* OKNA
**eurookna
**plastová okna

*VCHODOVÉ DVEŘE
**dřevěné dveře
**plastové dveře

* REFERENCE

* KONTAKT

* ÚVOD